Bolagskontakt Sverige AB – Aktiva Bolagsaffärer sedan 2001. Vi köper, säljer och förmedlar all sorts bolag. Nybildningar, lagerbolag, bokföringstjänster, skattejuridik, befintliga bolag, fastigheter, etc. Bolagskontakt Sverige AB erbjuder erfaren rådgivning och professionella tjänster. Vi har lång erfarenhet som leverantör av lagerbolag, med bolagsnummer på dagen.

Som bolagsmäklare säljer, köper och förmedlar vi befintliga aktiebolag med historik. Du får hjälp av oss hela vägen, med ändringar i bolagsregistret, fullmakter, alla nödvändiga handlingar och allt pappersarbete. Vi erbjuder dig våra tjänster både om du vill sälja ditt aktiebolag eller om du vill köpa. Välkommen till 


Kategorier: Mäklare

Carl Stridsberg

Arbetar med digital innehållsproduktion i form av mina webbplatser, https://listitsweden.se, https://hittaupplevelse.se och https://lovelaholm.se med kompletterande bloggar och sociala medier som Facebook, Instagram, Twitter och LinkedIn.

0 kommentarer

Lämna ett svar

Platshållare för profilbild

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *